دستگاه دیاگ - عیب یاب خودرو - آموزش تخصصی دیاگ - فروش دیاگ - خرید دیاگ - اپدیت نرم افزار دیاگ - نمایندگی دیاگ طراح و تولید کننده تجهیزات تعمیرگاهی

کاتالوگ هوشمند نمای فنی خودرو

کاتالوگ هوشمند بخش های فنی خودرو همراه با توضیحات هر بخش در این بخش قابل استفاده میباشد

طرح فروش ویژه رایان صنعت

قابل توجه نمایندگان شرکت رایان صنعت ، جزئیات طرح را دقیق مطالعه کنید

تحقیق و توسعه

مرکز تحقیق و توسعه رایان صنعت متشکل از تیم بزرگی از متخصصان در حوزه های مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک و اتومکانیک می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید .مرکز تحقیق و توسعه رایان صنعت متشکل از تیم بزرگی از متخصصان در حوزه های مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک و اتومکانیک می باشد.  این مرکز بعنوان قلب علمی و موتور محرکه نوآوری رایان صنعت، توانسته است محصولات متنوعی را با فناوری بالا، طراحی و پشتیبانی نماید.

 چابکی و کیفیت در قالب فرآیند محوری، از مشخصات ویژه این مرکز می باشد و سعی بر این است که طراحی و توسعه محصولات در مسیری ساخت یافته شکل گیرد. با توجه به وجود تخصص های متنوع، این مرکز توانسته است در طراحی و پشتیبانی از محصولات بین رشته ای موفق عمل نماید و تاکنون چندین مجموعه پیچیده که از اشتراک مهندسی برق، نرم افزار و مکانیک متشکل شده است را تحقق دهد.

این مرکز آمادگی دارد در راستای اعتلای علمی و خودکفایی ایران اسلامی، با تمام توان خود به صنایع مختلف خدمت رسانی نماید و در این مسیر گامی کوچک بردارد.

پروژه دیاگ