دستگاه دیاگ - عیب یاب خودرو - آموزش تخصصی دیاگ - فروش دیاگ - خرید دیاگ - اپدیت نرم افزار دیاگ - نمایندگی دیاگ طراح و تولید کننده تجهیزات تعمیرگاهی

کاتالوگ هوشمند نمای فنی خودرو

کاتالوگ هوشمند بخش های فنی خودرو همراه با توضیحات هر بخش در این بخش قابل استفاده میباشد

طرح فروش ویژه رایان صنعت

قابل توجه نمایندگان شرکت رایان صنعت ، جزئیات طرح را دقیق مطالعه کنید

درباره ما

شرکت رایان صنعت ( سهامی خاص ) طراح و تولید کننده سیستم های الکترونیکی و برنامه نویسی و توليد کننده ماشين آلات تعميرگاهي و تجهیزات پزشکی می باشد.

- کليه محصولات شرکت به مدت دو سال گارانتي  می باشد و تا ده سال شامل خدمات پس از فروش خواهد بود. خدمات پس از فروش در تهران و استانهاي هم جوار در کمتر از بيست و چهار ساعت و در ديگر استانها در کمتر از هفتاد و دو ساعت در اختيار متقاضي خواهد بود .

آموزش نصب و راه اندازي کليه دستگاهها در محل آن نمايندگي در تهران به صورت رايگان مي باشد .    

آموزشها تحت استاندارد ISO 9001-2000 ارائه مي گردد. 

شرکت رایان صنعت يکي از اولين توليد کنندگان و واردکنندگان ماشين آلات تعميرگاهي از قبيل انواع دستگاه های عیب یاب خودرو، بالانس چرخ سواري و سنگين بالانس هاي صنعتي عمودي و افقي , لاستيک درآر سواري و سنگين , جکهاي دو ستون و چهار ستون و قيچي , ميزان فرمان پروژکتوري و کامپيوتري , تنظيم موتور کامپيوتري , شستشوي آبگرم فشار قوي , شارژ گاز کولر و تجهيزات خطوط معاينه فني خودرو می باشد.

 و با تکيه بر تجربه و سوابق 10 ساله نقش عمده اي در تامين و تجهيز ماشين آلات و تجهيزات مورد نياز خطوط توليد و تعميرگاه هاي مرکزي و نمايندگي ها و عامليت هاي مجاز کارخانجات خودروسازي از قبيل ايران خودرو , سايپا , پارس خودرو ، آسان موتور و مرتب خودرو داشته و علاوه بر آن جوابگوي نيازهاي شرکت هاي تابعه صنايع نفت و گاز پتروشيمي , صنايع دفاع و ارتش , سپاه , نيروي انتظامي , شهرداريها , مراکز آموزش فني و حرفه اي , مراکز دانشگاهي و تحقيقاتي بوده است و با برخورداري از امکانات و تجهيزات پيشرفته و مدرن و متخصصين و کارشناسان برجسته سهم عمده اي در اعتلاي اين رشته از صنعت را داشته و با داشتن سازمان خدمات پس از فروش فني و آموزش ديده بهترين خدمات را ارائه داده و با توجه به ديدگاه شرکت که تامين رضايت مشتري در اولويت مي باشد و مشتري را در جايگاه شريک تجاري مي داند همواره سعي نموده ارائه دهنده بهترينها باشد . 

این مجموعه طی 15 سال گذشته منشأ تحول و توسعه در حوزه‌های مختلفی در صنعت خودرو بوده است. و محصولات این شرکت امروزه به عنوان ابزاری مطمئن و بی‌رقیب در خطوط تولید، چرخه خدمات پس از فروش، نمایندگی‌ها و عاملیت‌های مجاز خودروسازی کشور به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 سیستم‌های تست و عیب‌یابی خودرو:

رشد فناوری الکترونیک، نرم‌افزار و شبکه صنعت خودرو را آنچنان دستخوش تحول ساخته است که می‌توان خودروهای امروزی را کامپیوترهایی دانست که بر چهارچرخ حرکت می‌کند.شرکت رایان  در این حوزه رهبر فناوری است و بیشترین سهم بازار ایران را در اختیار دارد.

چابکی و کیفیت در قالب فرآیند محوری، از مشخصات ویژه این مرکز می باشد و سعی بر این است که طراحی و توسعه محصولات در مسیری ساخت یافته شکل گیرد. با توجه به وجود تخصص های متنوع، این مرکز توانسته است در طراحی و پشتیبانی از محصولات بین رشته ای موفق عمل نماید و تاکنون چندین مجموعه پیچیده که از اشتراک مهندسی برق، نرم افزار و مکانیک متشکل شده است را تحقق دهد.

انواع دياگ هاي توليدي اين شركت به واسطه كيفيت و كارايي برتر، مورد تائيد سايپا ،امداد خودرو ،ایرانخودرو و ... می باشد.

سابقه مشاوره ،نصب و راه اندازي تجهيزات  تعداد زيادي از نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو و سايپا در كارنامه رایان صنعت مشهود بوده و قيمت مناسب و ارائه خدمات بومي با همياري  نمايندگان اين شركت در سراسر ايران مسيري مطمئن براي مشتريان فراهم نموده است.

قیمت های مناسب و کیفیت بالای محصولات تولیدی رایان صنعت تحولی عظیم در صنعت خودرو کشور ایجاد نموده و اکثریت مشتریان شرکت و همکاران مکانیک و باطریساز تواتنسته اند با خرید تجهیزات جدید و مدرن مطابق با استاندارد های جهانی همگام با توسعه صنعت خودرو و تعمیرات آن پیش روند و با این چرخه پر شتاب خودرو  گام به گام باشند.  

  تلفن تماس: 09122046057

پروژه دیاگ